Programma

Programma

Skills The Finals is op woensdag en donderdag open voor bezoekers van 10.00-16.00 uur en op vrijdag van 10.00-14.30 uur. Naast de nationale kampioenschappen en Play Your Skills activiteiten zijn er voldoende andere activiteiten die je als bezoeker kunt inplannen. Bekijk ze hieronder of schrijf je in voor een van de workshops voor docenten.

10.00 – 11.30 uur Skills coördinatoren overleg 
10.30 – 11.30 uur Presentatie wedstrijd: management assistent 
10.45 – 11.45 uur Presentatie wedstrijd: Verkoop specialist 
10.45 – 11.45 uur Presentatie wedstrijd: Verkoop specialist 

Workshops:
11.30 – 12.30 uur  Skills IN beroepsonderwijs: Hoe wedstrijdopdrachten gebruiken in dagelijks onderwijs – zaal 1
11.30 – 12.30 uur  Perspectieven van LOB in beroepsonderwijs – zaal 2
14.30 – 15.30 uur  Skills IN beroepsonderwijs: Hoe wedstrijdopdrachten gebruiken in dagelijks onderwijs – zaal 1 
14.30 – 15.30 uur  Perspectieven van LOB in beroepsonderwijs – zaal 2 

10.30 – 12.00 uur Presentatie wedstrijd: Retail 
13.30 – 14.30 uur Presentatie wedstrijd: Medewerker Events 
13.30 – 14.30 uur Presentatie wedstrijd: Sport en beweging 

Workshops
11.00 – 12.00 uur  (Hoe) Kies (je voor) mbo (alleen toegankelijk voor vo-docenten) – zaal 1 
11.00 – 12.00 uur  Aanpakken voor vernieuwing en verbetering van beroepsonderwijs – Airport & Aviation – zaal 2
13.00 – 14.00 uur  (Hoe) Kies (je voor) mbo (toegankelijk voor alle docenten) – zaal 1
14.00 – 15.00 uur  Aanpakken voor vernieuwing en verbetering van beroepsonderwijs – Smart Technology Skills – zaal 2 

09.00 – 11.15 uur Presentatie wedstrijd: Verzorgende IG 
10.45 – 12.45 uur Presentatie wedstrijd: Verkoop specialist 
11.15 – 13.00 uur Presentatie wedstrijd: ICT 
13.00 – 14.00 uur Presentatie wedstrijd: Management assistent 
13.30 – 14.30 uur Presentatie wedstrijd: Sport en beweging

Workshops
11.00 – 12.00 uur  Perspectieven van LOB in beroepsonderwijs – zaal 1
11.00 – 12.00 uur  De arbeidsmarkt van morgen – zaal 2
12.30 – 13.30 uur  Perspectieven van LOB in beroepsonderwijs – zaal 1
12.30 – 13.30 uur  De arbeidsmarkt van morgen – zaal 2

10.00 uur tot en met 12.30 uur

HAL 1, 2 & 3

10.00 – 16.00 uur

Nationale kampioenschappen Skills Heroes

Skills Heroes
46 finales

HAL 1, 2 & 3

10.00 – 11.30 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

HAL 1
STAND 7.6
10.00 – 10.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Finalisten live in gesprek met bezoekers

DOOR:
Finalisten evenementorganisatie, marketing en communicatie

HAL 1
STAND 6.4
10.00 – 10.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Finalisten verzorgen wijnproeverij

DOOR:
Finalisten gastheer/gastvrouw

HAL 1
STAND 7.1
10.30 – 11.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten management assistent

HAL 2
STAND 4.1
10.45 – 11.45 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten verkoop specialist

HAL 1
STAND 6.4
11.15 – 11.45 uur

Highlight vakwedstrijd: Openen oesters

DOOR:
Finalisten gastheer/gastvrouw

HAL 1, 2 & 3

11.30 – 13.00 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

Skills Lounge
ZAAL 2
11.30 – 12.30 uur

Perspectieven van LOB in beroepsonderwijs

DOOR:
Prof. dr. Marinka Kuijpers, Carrière Perspectief

Skills Lounge
ZAAL 1
11.30 – 12.30 uur

Skills IN beroepsonderwijs: Hoe wedstrijdopdrachten gebruiken in dagelijks onderwijs

DOOR:
Jos van Zwieten en Fred van Koot, Cinop/WorldSkills NL

12.30 uur tot en met 16.30 uur

HAL 1, 2 & 3

13.00 – 14.30 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

Skills Lounge
ZAAL 1
14.30 – 15.30 uur

Skills IN beroepsonderwijs: Hoe wedstrijdopdrachten gebruiken in dagelijks onderwijs

DOOR:
Jos van Zwieten en Fred van Koot, Cinop/WorldSkills NL

Skills Lounge
ZAAL 2
14.30 – 15.30 uur

Perspectieven van LOB in beroepsonderwijs

DOOR:
Prof. dr. Marinka Kuijpers, Carrière Perspectief

HAL 2
STAND 4.1
14.30 – 16.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten verkoop specialist

HAL 1, 2 en 3

14.30 – 16.00 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

HAL 1
STAND 6.4
15.15 – 15.45 uur

Highlight vakwedstrijd: Finalisten verzorgen wijnproeverij

DOOR:
Finalisten gastheer/gastvrouw

HAL 2
STAND 5.2
15.30 – 16.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie werk

DOOR:
Finalisten grafisch vormgeven

HAL 1
STAND 6.8
14.00 – 14.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Eindproduct klaar

DOOR:
Finalisten kapper

10.00 uur tot en met 12.30 uur

HAL 1, 2 & 3

10.00 – 16.00 uur

Nationale kampioenschappen Skills Heroes

Skills Heroes
46 finales

HAL 3

10.00 – 14.30 uur

Nationale kampioenschappen Skills Talents

Skills Talents
10 teamvakwedstrijden

HAL 1, 2 & 3

10.00 – 11.30 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

HAL 1
STAND 6.4
10.30 – 11.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Cocktailwedstrijd & fileren zalm

DOOR:
Finalisten gastheer/gastvrouw

Skills Lounge
ZAAL 1
11.00 – 12.00 uur

(Hoe) Kies (je voor) mbo (alleen toegankelijk voor vo-docenten)

DOOR:
Paul Krans en Dagmar Brandt, SBB en MBO Raad

Skills Lounge
ZAAL 2
11.00 – 12.00 uur

Aanpakken voor vernieuwing en verbetering van beroepsonderwijs – Airport & Aviation

DOOR:
Peter Hulskemper van ROC van Amsterdam

HAL 2
STAND 4.6
10.30 – 12.00 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten ondernemer retail

HAL 1, 2 & 3

11.30 – 13.00 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

HAL 3
STAND 10
10.40 – 13.15 uur

Highlight vakwedstrijd: Make-up opdracht o.b.v. visagie opleiding Mieke Petiet

DOOR:
Finalisten Zorg & Welzijn

12.30 uur tot en met 16.30 uur

HAL 1, 2 & 3

13.00 – 14.30 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

Skills Lounge
ZAAL 1
13.00 – 14.00 uur

(Hoe) Kies (je voor) mbo (alleen toegankelijk voor vo-docenten)

DOOR:
Paul Krans en Dagmar Brandt, SBB en MBO Raad

HAL 3
STAND 5
13.00 – 13.05 uur

Highlight vakwedstrijd: Uitserveren 3 gangenmenu

DOOR:
Finalisten Horeca, Bakkerij & Recreatie

ROC College Zuid
4e verdieping
13.30 – 14.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten sport & bewegen

HAL 1
STAND 7.6
13.30 – 14.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Finalisten live in gesprek met bezoekers

DOOR:
Finalisten evenementorganisatie, marketing en communicatie

Skills Lounge
ZAAL 2
14.00 – 15.00 uur

Aanpakken voor vernieuwing en verbetering van beroepsonderwijs – Smart Technology Skills

DOOR:
Tom Hogendoorn, Nova College

HAL 1, 2 & 3

14.30 – 16.00 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

HAL 3
STAND 9
14.25 – 14.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Opleveren duurzame tuin

DOOR:
Finalisten Tuinontwerp- & aanleg

HAL 3

14.25 – 14.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Aftellen einde finales Skills Talents

DOOR:
Finalisten Skills Talents

HAL 1
STAND 6.8
16.00 – 16.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Eindproduct klaar

DOOR:
Finalisten kapper

HAL 2
STAND 5.2
15.30 – 16.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie werk

DOOR:
Finalisten grafisch vormgeven

HAL 3

17.15 – 18.15 uur

Prijsuitreiking Skills Talents

DOOR:
Marije Zuurveld & Wouter van der Ent

10.00 uur tot en met 12.30 uur

HAL 1, 2 & 3

10.00 – 14.30 uur

Nationale kampioenschappen Skills Heroes

Skills Heroes
46 finales

HAL 1, 2 & 3

10.00 – 11.30 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

HAL 1
STAND 3.6
10.00 – 11.15 uur

Highlight wedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten verzorgende IG

HAL 1
STAND 6.4
10.15 – 11.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Decanteren wijn & openen moesserende wijn

DOOR:
Finalisten gastheer/gastvrouw

Skills Lounge
ZAAL 1
11.00 – 12.00 uur

Perspectieven van LOB in beroepsonderwijs

DOOR:
Prof. dr. Marinka Kuijpers, Carrière Perspectief

Skills Lounge
ZAAL 2
11.00 – 12.00 uur

De arbeidsmarkt van morgen

DOOR:
Sandra Mathijssen (SBB) en Suzanne von der Dunk (Randstad)

HAL 1
STAND 4.1
10.45 – 12.45 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten verkoopspecialist

HAL 1
STAND 5.3
11.15 – 13.00 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten ICT-beheer

HAL 1, 2 & 3

11.30 – 13.00 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

12.30 uur tot en met 16.30 uur

HAL 1, 2 & 3

13.00 – 14.30 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

HAL 2
STAND 5.2
12.30 – 13.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie werk

DOOR:
Finalisten grafisch vormgeven

HAL 1
STAND 6.8
13.00 – 14.00 uur

Highlight vakwedstrijd: Eindproduct klaar

DOOR:
Finalisten kapper

Skills Lounge
ZAAL 1
12.30 – 13.30 uur

Perspectieven van LOB in beroepsonderwijs

DOOR:
Prof. dr. Marinka Kuijpers, Carrière Perspectief

Skills Lounge
ZAAL 2
12.30 – 13.30 uur

De arbeidsmarkt van morgen

DOOR:
Sandra Mathijssen (SBB) en Suzanne von der Dunk (Randstad)

HAL 1
STAND 7.1
13.00 – 14.00 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten directie-/managementassistent

ROC College Zuid
4e verdieping
13.30 – 14.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten sport & bewegen

HAL 3

19.00 – 21.00 uur

Prijsuitreiking Skills Heroes

DOOR:
Tess Milne en Wouter van der End