Uitslagen Skills Talents

Winnaars provincieteams:

2: Brabant Bulls

1: Zeeland Sharks

3: Gelderland Giants

Bekijk meer uitslagen provincieteams
  1. Zuid-Holland Hawks
  2. Overijssel All Stars
  3. Groninger Grizzlies
  4. Limburg Lions
  5. Noord-Holland Knights
  6. Drenthe Dragons
  7. Utrecht Eagles
  8. Flevoland Fighters
  9. Fryslân Vikings

Kies een beroep om de uitslagen te bekijken!

Bloemwerk - 2018/2019+
  • 1. Gelderland Giants - Aeres VMBO - Velp
  • 2. Utrecht Eagles - Wellantcollege - Houten
  • 3. Brabant Bulls - Helicon VMBO - Den Bosch
  • 4. Zuid Holland Hawks - Melanchthon Business School - Bleiswijk
  • 5. Limburg Lions - CITAVERDE College
  • 6. Groninger Grizzlies - Dollard College - Winschoten
  • 7. Drenthe Dragons - Terra - Meppel
  • 8. Noord Holland Knights - Clusius College - Alkmaar
  • 9. Flevoland Fighters - Aeres VMBO - Almere
Bouwen, Wonen & Interieur - 2018/2019+
  • 1. Groninger Grizzlies - Gomarus College - Groningen
  • 2. Zeeland Sharks - Calvijn College - Middelburg
  • 3. Limburg Lions *Wildcard - Bonhoeffer College - Enschede
  • 4. Gelderland Giants - Marianum - Lichtenvoorde
  • 5. Noord Holland Knights - Trias vmbo - Krommenie
  • 6. Zuid Holland Hawks - RGO - Koningin Julianaweg Middelharnis
  • 7. Drenthe Dragons - Dr Nassau College - Assen
  • 8. Flevoland Fighters - Aeres VMBO - Almere
  • 9. Overijssel All Stars - CT Stork College - Hengelo
  • 10. Caribbean Kings - Saba Comprehensive School - Saba
  • 11. Brabant Bulls - S.G. Tessenderlandt - Breda
Dienstverlening & Producten - 2018/2019+
  • 1. Overijssel All Stars - Bonhoeffer College
  • 2. Brabant Bulls - Van Maerlant - Den Bosch
  • 3. Noord Holland Knights - Groot Goylant - Hilversum
  • 4. Fryslan Vikings - GSG 't Schylger Jouw - Midsland
  • 5. Gelderland Giants - Helicon VMBO - Kesteren
  • 6. Zuid Holland Hawks - RGO - Koningin Julianaweg Middelharnis
  • 7. Groninger Grizzlies - Ubbo Emmius - Stadskanaal
  • 8. Zeeland Sharks - CSW Toorop - Middelburg
  • 9. Utrecht Eagles - Pantarijn - Rhenen
  • 10. Limburg Lions - Stella Maris College - Valkenburg
Economie & Ondernemen - 2018/2019+
  • 1. Zeeland Sharks - Calvijn College - Krabbendijke Kerkpolder
  • 2. Brabant Bulls - Baanderherencollege - Boxtel
  • 3. Groninger Grizzlies - Gomarus College - Groningen
  • 4. Overijssel All Stars - CSG Eekeringe - Steenwijk
  • 5. Gelderland Giants - Marianum - Lichtenvoorde
  • 6. Flevoland Fighters - Vakcollege Noordoostpolder - Emmeloord
  • 7. Zuid Holland Hawks - ISW Vakcollege Hoge Woerd -Naaldwijk
  • 8. Limburg Lions - CITAVERDE College
  • 9. Noord Holland Knights - Clusius College - Castricum
  • 10. Utrecht Eagles - Veenlanden College - Mijdrecht
  • 11. Drenthe Dragons - Stad & Esch - Meppel
  • 12. Fryslan Vikings - Kei College - Heerenveen
Horeca, Bakkerij & Recreatie - 2018/2019+
  • 1. Zuid Holland Hawks - RGO - Schoolstraat Middelharnis
  • 2. Limburg Lions - DaCapo College - Sittard
  • 2. Brabant Bulls - Fioretti College - Veghel
  • 3. Zeeland Sharks - Lodewijk College - Terneuzen
  • 4. Noord Holland Knights - Van der Meij College - Alkmaar
  • 5. Drenthe Dragons - Stad & Esch - Meppel
  • 6. Utrecht Eagles - Wellantcollege - Houten
  • 7. Overijssel All Stars - Zone.college - Almelo
  • 8. Gelderland Giants - Helicon VMBO - Kesteren
  • 9. Fryslan Vikings - CSG Comenius - Leeuwarden
  • 10. Groninger Grizzlies - Dollard College - Winschoten
  • 11. Flevoland Fighters - Aeres VMBO - Almere
Media, Vormgeving & ICT - 2018/2019+
  • 1. Brabant Bulls - Sint Lucas - Eindhoven
  • 2. Zeeland Sharks - Centrum voor Top Techniek - Terneuzen
  • 3. Gelderland Giants - Het Stedelijk - Zutphen
  • 4. Fryslan Vikings - Singelland VHS - Drachten
  • 5. Overijssel All Stars - Pius X College - Almelo
  • 6. Limburg Lions - Blariacumcollege - Venlo
  • 7. Zuid Holland Hawks - Griendencollege - Sliedrecht
  • 8. Noord Holland Knights - Clusius College - Castricum
  • 9. Utrecht Eagles - Pantarijn - Rhenen
  • 10. Drenthe College - Hondsrug College - Emmen
Mobiliteit & Transport - 2018/2019+
  • 1. Drenthe Dragons - Stad & Esch - Meppel
  • 2. Gelderland Giants - Van Lodenstein College - Hoevelaken
  • 3. Brabant Bulls - Sondervick College - Veldhoven
  • 4. Overijssel All Stars - CSG Reggesteyn - Rijssen
  • 5. Zeeland Sharks - Centrum voor Top Techniek - Terneuzen
  • 6. Zuid Holland Hawks - Gilde Vakcollege Techniek - Gorinchem
  • 7. Utrecht Eagles - CSV - Veenendaal
  • 8. Fryslan Vikings - Kei College - Heerenveen
  • 9. Groninger Grizzlies - Dollard College - Winschoten
  • 10. Noord Holland Knights - Montessori College Oost - Amsterdam
Produceren, Installeren & Energie - 2018/2019+
  • 1. Groninger Grizzlies - Gomarus College - Groningen
  • 2. Zeeland Sharks - Calvijn College - Krabbendijke Kerkpolder
  • 3. Overijssel All Stars - Pius X College - Almelo
  • 4. Gelderland Giants - Jacobus Fruijtier- Apeldoorn
  • 5. Brabant Bulls - Baanderherencollege - Boxtel
  • 6. Drenthe Dragons - Dr Nassau College - Assen
  • 7. Zuid Holland Hawks - Gilde Vakcollege Techniek - Gorinchem
  • 8. Fryslan Vikings - Singelland VHS - Drachten
  • 9. Noord Holland Knights - Van der Meij College - Alkmaar
  • 10. Flevoland Fighters - Vakcollege Noordoostpolder - Emmeloord
Tuinontwerp & -aanleg - 2018/2019+
  • 1. Flevoland Fighters - Aeres VMBO - Emmeloord
  • 2. Noord Holland Knights - Clusius College - Castricum
  • 3. Zuid Holland Hawks - Wellantcollege - Alphen aan den Rijn
  • 4. Zeeland Sharks - Calvijn College - Middelburg
  • 5. Brabant Bulls - Helicon VMBO - Eindhoven
  • 6. Groninger Grizzlies - Dollard College - Winschoten
  • 7. Gelderland Giants - Helicon VMBO - Kesteren
  • 8. Drenthe Dragons - Terra - Assen
  • 9. Utrecht Eagles - Wellantcollege - Houten
Zorg & Welzijn - 2018/2019+
  • 1. Zeeland Sharks - Calvijn College - Goes
  • 2. Noord Holland Knights - Van der Meij College - Alkmaar
  • 3. Drenthe Dragons - Dr Nassau College - Assen
  • 4. Utrecht Eagles - Het Element - Amersfoort
  • 5. Zuid Holland Hawks - Griendencollege - Sliedrecht
  • 6. Brabant Bulls - OMO scholengroep Tongerlo - Roosendaal
  • 7. Limburg Lions - DaCapo College - Sittard
  • 8. Overijssel All Stars - CSG Reggesteyn - Rijssen
  • 9. Gelderland Giants - O.R.S. Lek en Linge - Geldermalsen
  • 10. Groninger Grizzlies - Eemsdeltacollege - Delfzijl
  • 11. Flevoland Fighters - Vakcollege Noordoostpolder - Emmeloord
  • 12. Fryslan Vikings - Linde College - Wolvega